Křišťály a jejich účinky

23.02.2018

Již dávné civilizace používali krystaly k uzdravování a harmonizaci tělesného i duševního zdraví. Teorie harmonizace pomocí krystalů je stará jako lidstvo samo. Fungují na jemnohmotné úrovni, na základě vibrací a rezonance.

Křišťál je označován jako ,,krystal všech krystalů". Je velmi univerzální a nejúčinnější ze všech krystalů na světě. Hlavní aspekty: harmonie, léčení, síla, čistota, rovnováha.

Funguje jako katalyzátor, zesiluje energie a urychluje jejich výměnu. Reguluje a transformuje negativní energie na pozitivní. Uvádí tak člověka do harmonického stavu:

- pomáhá pročišťovat všechny úrovně - tělo, mysl, ducha,

- pomáhá propojit s původním zdrojem energie,

- čistí a srovnává veškeré disharmonie,

- uvolňuje fyzické tělo, povzbuzuje psychiku, kreativitu, posiluje duchovní sílu a duchovní schopnosti,

- pomáhá odstranit veškeré bloky,

- čistí všechny úrovně - také jemnohmotné tělo, auru.

Je to univerzální krystal s univerzálními účinky pro všechny úrovně.

Tato sestava je ideálně navržena ke kompletní harmonizaci všech 7 čaker. Kopíruje čakerní centra a vysílá vibrace přímo do jejich zdroje. Křišťály tak přímo působí na centra energických drah v těle. Dochází ke kompletní harmonizaci míst, které to potřebují. Je to jemná avšak velmi účinná metoda.

Prožitky jsou u různých lidí různé. Vždy záleží na konkrétní stavu dané osoby. Obecně navozují křišťály pocit relaxace, uvolnění těla, odpočinku mysli a vyčištění hlavy.

Nabídneme Vám k pití také křišťálovou vodu, která celý proces ještě dokáže umocnit.

Těšíme se na Vás.

Lucie a Libor